vino2

 

Obnovujeme normální provoz

Od pondělí 25.5 zase obnovujeme normální provoz. Degustace, posezení i otevřené sklepy, Nebojte a stavte se. popř. objednávejte na tel. 775652555

Prodej vína pokračuje.

 

Venku se to spíš stabilizovalo než nějak zlepšilo. I přes tenhle nedobrý čas je ale potřeba nějak žít. Kdo si chcete "zlepšit" náladu  našim vínem  a budete mít cestu kolem, (samozřejmě v roušce ) volejte chvilku předem na telefoní čislo 775 651 555 a můžeme se potkat u sklepa. Víno Vám pak prodáme samozřejmě ne z okýnka, tam je mříž, ale z vrat.

Sledujte náš FB a Instagram

Slovy klasika " časy jsou zlé Kamile", a venku to opravdu nevypadá dobře. Dokud nepoleví mimořádná opatření vlády, asi se moc neuvidíme,  Sledujte tedy prosím náš fb či Inastagram, ať víte, co je u nás nového a třeba i kousek povzbuzení. Jaro se totiž neptá, jestli je nebo není venku epidemie, Jaro je zkrátka tu. A kromě práce ve vinohradě také  také dolaďujeme vína ročníku 2019 a jsou parádní. Tak až tohle všechno skončí stavte se a něco pokoštujem.

E-Shop v době ukončování nouzového stavu

Časy se nám malinko změnily a optření malinko povolila,  pokud ale i přesto nemáte možbost nás navštívit ve sklepě,  E-shop je stále aktuální. Abychom Vám to ulehčili, dáme Vám dopravu zdarma. Platby na dobírku jsou již  opět možné a od 18.5. bude u dopravce možná platba dobírky i platební kartou.

Jízda za burčákem a zpět

Máme pro Vás skvělou nabídku!!! Jste skupina, která hledá výhodné posezení ve sklípku a nepotřebuje ubytování? V termínu 4. a 5. října 2019 nabízíme náš klasický program Posedět za výhodnou cenu 550 Kč na osobu. Více na telefonu 775 652 555.

Podzim 2019 ve sklípku

Máme tu konec prázdnin a s ním i začátek vinobraní, burčák, víno a posezení ve sklípku. Přijeďte k nám a strávite příjemný večer s našimi víny. Pro objednání do sklípku volejte 775 652 555.Přejeme krásnkonec léta!!!

Vouchery na degustace

Máte voucher na degustaci a nemáte termín? Zavolejte a určitě vybereme nějaký čas, který Vám bude vyhovovat. Nestíháte voucher využít? Rádi Vám jej po telefonické domluvě prodloužíme. Nezapomeňte, konec března je tu za chvíli!

Mandloňové slavnosti ve sklípku

Jaro je tu a my Vás zveme k nám do sklípku. Zajděte si na rozhlednu, užijte si krásu mandloňových sadů, které budou za chvíli již v plném květu a zakončete procházku právě u nás. Rádi Vám uděláme jak degustaci, tak celovečerní posezení. V době mandloňových slavností 23. března budeme mít otevřený sklep.Těšíme se na Vás:-)

Burčák, burčák a zase burčák:-)

Je tu vinobraní a s ním i burčáková sezóna, tak neváhejte a přijďte si k nám pro burčák. A nezapomeňte na heslo: Každý má vypít tolik burčáku, kolik má krve:-)