vino2

 

Jízda za burčákem a zpět

Máme pro Vás skvělou nabídku!!! Jste skupina, která hledá výhodné posezení ve sklípku a nepotřebuje ubytování? V termínu 4. a 5. října 2019 nabízíme náš klasický program Posedět za výhodnou cenu 550 Kč na osobu. Více na telefonu 775 652 555.

Podzim 2019 ve sklípku

Máme tu konec prázdnin a s ním i začátek vinobraní, burčák, víno a posezení ve sklípku. Přijeďte k nám a strávite příjemný večer s našimi víny. Pro objednání do sklípku volejte 775 652 555.Přejeme krásnkonec léta!!!

Vouchery na degustace

Máte voucher na degustaci a nemáte termín? Zavolejte a určitě vybereme nějaký čas, který Vám bude vyhovovat. Nestíháte voucher využít? Rádi Vám jej po telefonické domluvě prodloužíme. Nezapomeňte, konec března je tu za chvíli!

Mandloňové slavnosti ve sklípku

Jaro je tu a my Vás zveme k nám do sklípku. Zajděte si na rozhlednu, užijte si krásu mandloňových sadů, které budou za chvíli již v plném květu a zakončete procházku právě u nás. Rádi Vám uděláme jak degustaci, tak celovečerní posezení. V době mandloňových slavností 23. března budeme mít otevřený sklep.Těšíme se na Vás:-)

Burčák, burčák a zase burčák:-)

Je tu vinobraní a s ním i burčáková sezóna, tak neváhejte a přijďte si k nám pro burčák. A nezapomeňte na heslo: Každý má vypít tolik burčáku, kolik má krve:-)

Podzim 2018 ve sklepě

A je to tu! Opět po roce začalo vinobraní a sezóna burčáku. Přijeďte k nám do sklepa, postaráme se o výborné jídlo a pití a Vy si užijte krásnou atmosféru tohoto období. Pro posezení ve sklepě volejte 775 652 555.

Vouchery na degustaci

Pokud máte vouchery na degustaci ze serveru Slevomat, prosím volejte a domluvte si termíny degustací, případně prodložení voucherů. Platnost voucherů končí 31. srpna 2018.  Děkujeme a těšíme se :-)

Jaro přichází

Jaro je v plném proudu. Přijeďte si odpočinout, projít se mandloňovými sady a dát si skleničku vína u nás ve sklepě. Těšíme se na Vás!

Sadíme vinohrad

Konečně po 5 letech práce a příprav začneme vysazovat další vinohrad a to konkrétně Tramín červený. Začneme alsaským klonem číslo 47 a postupně budeme sadit další varianty této oblíbené odrůdy.